wtorek, 26 lutego 2013

Spontanicznie

Spontanicznie otworzyłam mojego bloga. Spontanicznie zabrałam się natychmiast za pisanie, gdy ujrzałam datę ostatniego wpisu. Spontaniczne decyzje są stanowczo najlepsze. Wiele razy planując posta, zasiadając przed klawiaturą, literki na niej jakoś nie mogły ułożyć się w jedną, zgraną całość. Aż tu nagle sama siebie zadziwiłam i nie wiedząc kiedy mam już 5 zdań w mojej nowej notce. Może ktoś z Was tak samo spontanicznie zajrzy tutaj ? Do już PEŁNOLETNIEJ, roztańczonej nastolatki. Hm fajnie tu być znowu :) Mojemu blogowi potrzeba więcej takich spontanów ! Uhuhuu zaleta separacji z moim internetowym pamiętnikiem, jest taka, iż przez ten czas uzbierało się mnóstwo zdjęć, więc może w kolejnym przypływie spontanu na coś się załapiecie ;) Przed Wami duża, pełnoletnia, jednak nadal dziewczynka. Czyli jedna z pamiątek mojej osiemnastkowej imprezy.
Chwila zawahania, jak to się dodawało te zdjęcia na blogu, ręka już nie porusza się tutaj tak naturalnie i pewnie jak kiedyś :( Buźka !


8 komentarzy:

 1. no nareszcie Karolinko...juz sie balam ze porzucilas blogowanie na dobre:)a ja jestem strasznie ciekawa co u mojej tancereczki slychac:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. cześć śliczna, mam nadzieję, że nie będziesz nas znowu tak opuszczać:)
  18? witamy w gronie pełnoletnich:)

  OdpowiedzUsuń
 3. dokładnie. Spontaniczne posty są najlepsze i najciekawsze ! :DD

  OdpowiedzUsuń
 4. dobrze, że wróciłaś! :)) opowiadaj szybko co u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczna jesteś panienko!
  obserwuję i liczę na rewanżyk ;3

  OdpowiedzUsuń
 6. To spoznione zyczenia;*!Kochana powiedz mi co to za lakier neonkowy ???Piekny jest <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Slicznoto!!! Juz pelnoletnia hehe :) zagladaj tu czesciej :** spelniaj swoje marzenia Kochana...życzie Ci tego :*

  OdpowiedzUsuń