wtorek, 21 maja 2013

Coś innego

Cześć! Wiem, że ciągle tutaj ględzę o tym tańcu..taniec to, taniec tam to bla bla bla. Już niedługo pokażę Wam się z innej strony ;) Mianowicie poznacie moje modowe wcielenie ;) Rzadko umieszczam tutaj tzw. 'stylizacje', ponieważ po prostu głupio czuję się pozując i wdzięcząc się do aparatu. Jednak już w piątek ocenicie mój gust. A wszystko za sprawą konkursu w jakim wzięłam udział-na najlepszą stylizację. I to by było na tyle, reszta w piątek ;) A dzisiaj Was zaskoczę! W życiu byście nie wpadli, że może się na moim blogu znaleźć post o takiej tematyce! Mowa o...TAŃCU!:D Wiem, wiem dawno nic o nim nie było..przepraszam. Do sedna. Wraz z moim partnerem wzięliśmy udział w między szkolnym ( gimnazjum i liceum ) konkursie talentów o wdzięcznej nazwie: CO ZA TALENT! W pierwszym etapie z ponad 100 uczestników wybrano 80, którzy dostali się do półfinału, a następnie wyselekcjonowano finałową 20. Jesteśmy z siebie bardzo dumni, że spośród tak wielu uzdolnionych uczestników ktoś docenił również nas:) Gala finałowa odbędzie się 24 czerwca, już w niedziele zaczynamy się do niej przygotowywać. Tymczasem trwa walka o nagrodę internautów! To dodatkowa nagroda, którą oczywiście z uśmiechem na twarzy byśmy zgarnęli ;) A wszystko w Waszych dłoniach i telefonach ;) Wystarczy wysłać SMS o treści: talent.14 na numer 7148. Jeden sms, który dla nas znaczy niesamowicie dużo! Jeżeli ktoś ma ochotę wesprzeć nas i podarować niewielkie 1,20 zł to bardzo gorąco o to proszę :) Z góry dziękuję i w Was wierze :) Poniżej zdjęcia z naszego występu przed jury oraz nagranie abyście sami ocenili czy warto na nas głosować :)
  http://www.cozadzien.pl/video/vid,269.html

 Słuchajcie wystarczy dosłownie 2-3 głosy żebyśmy wyszli na prowadzenie wierzę w Was!:)

14 komentarzy:

 1. Beautiful!

  Please feel free to enter my Daniel Wellington giveaway (here) - you could win yourself a watch worth £200! Ends in 2 days x

  Blog | Cocochic
  Bloglovin | http://www.bloglovin.com/blog/1823055/

  OdpowiedzUsuń
 2. super pasja :) pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten szpagat świetnie wygląda :)
  Super zdjęcia !

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne masz włosy, też chciałam tak tańczyć.. niestety na to już chyba za późno :)

  obserwuję Twój blog i liczę na rewanż u siebie :)

  życzę sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tu nowe posty a ja nic o tym nie wiedziałam ;o

  OdpowiedzUsuń
 6. postaram się wysłac, po doładowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja ruszam się jak kłoda xD Zagłosuje na was, a co! 1.20 dupy nie ma, a może wam się uda! trzymam kciuki! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. wow! pięknie tańczycie no i sms - już wysłany! :)
  i 3mam za was kciuki! :* :*

  dobrze, ze jest osoba, która wie ile trzeba włożyć cierpienia w taniec :)

  OdpowiedzUsuń
 9. taniec to twoja pasja wiec pisz o nim ile chcesz <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Postaram się wysłać!:)
  Kibicuję wam z całego serca, i życzę abyście dalej rozwijali to, co kochacie!:)

  OdpowiedzUsuń